Plus Size Women Glossy Leather Umbrella Dress Sleeveless Shiny Latex Pleated Short Skirt Hot Porn Zipper Open Breast Exposing
Preisspanne: €43,95 bis €50,95 incl. MwSt
Mit dem Kauf bestätigst du, dass du unsere AGB, Widerrufsrecht, & Datenschutzerklärung zur Kenntnis genommen hast und akzeptierst.
Wir liefern deutschlandweit 🙂 Schweizer Kunden bestellen bitte über MeinEinkauf.
UNSER VERSPRECHEN BEI COSPLAYHERO
Riesige Auswahl an Cosplays & Kostümen verschiedener Hersteller & Marken :3
DAS BEKOMMST DU BEI UNS
Kostenfreier Versand, 14 Tage Rückgaberecht & Zahlung per PayPal, Kreditkarte, Klarna und mehr. Rechnung inkl. MwSt.
COSPLAY & WIG COMMISSIONS
Wir bieten handgefertigte Cosplay & Wig Commissions sowie 3D Druck an, schau dich bei uns im Shop um :)

Details:
Highlights: Shiny tank umbrella leather dress
Elasticity: Stretch 1-3cm when tiling
Texture: Shiny leather
Accessories: Zipper
Including: Only dress(no leather gloves and boots)
Material: Latex
Color: Black,Red
Size chart: S,M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
Features:
1. Women’s sexy shiny leather dress sleeveless, porn umbrella skirt,very erotic to wear.
2. Glossy tank leather dress can make your figure look more attractive.
3. Zipper open breast is very sexy,so it can add a lot of sexual love between couples.Best for sleepwear,night club,romantic gift,honeymoon,wedding night,lingerie party,etc.
Privacy Guaranteed:
Your privacy is the utmost importance to us.no information will be left on the packaging, and with our discreet packaging you can shop in confidence,the only person who knows what’s inside the package is you.

The size is measured by hands,please allow minor error of measurement. Photo color might be a little different from the actual product due to color display of different monitors.










| Gewicht | 0,350 kg |
|---|---|
| Größe | 28 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | Sekexi |
| Silhouette | Umbrella |
| Neckline | V-Neck |
| Material | Synthetic Leather |
| Sexually Suggestive | No |
| Obscene Picture | No |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Sleeve Style | TANK |
| Highlights: | Umbrella tank leather dress |
| Elasticity: | Stretch 1-3cm when tiling |
| Texture: | Shiny leather |
| Accessories: | Zipper |
| Color: | Black, Red |
| Size chart: | S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |


















Great quality, arrived pretty fast, extremely happy with the product. Can say it was actually better than expected!
Good quality
Great dress! By size C took size m. The village is perfect!
Arrived good condition
a little small in size. and I went up sizing also.