Embroidery Thread Copper Hard Wire For Embroidery Badge Mat Hand Made Jewelry DIY Patches/Clothes/Brooch Sewing Accessories
€26,95 incl. MwSt
Mit dem Kauf bestätigst du, dass du unsere AGB, Widerrufsrecht, & Datenschutzerklärung zur Kenntnis genommen hast und akzeptierst.
Wir liefern deutschlandweit 🙂 Schweizer Kunden bestellen bitte über MeinEinkauf.
UNSER VERSPRECHEN BEI COSPLAYHERO
Riesige Auswahl an Cosplays & Kostümen verschiedener Hersteller & Marken :3
DAS BEKOMMST DU BEI UNS
Kostenfreier Versand, 14 Tage Rückgaberecht & Zahlung per PayPal, Kreditkarte, Klarna und mehr. Rechnung inkl. MwSt.
COSPLAY & WIG COMMISSIONS
Wir bieten handgefertigte Cosplay & Wig Commissions sowie 3D Druck an, schau dich bei uns im Shop um :)
Product Description
Product Name:Hard Wire
Material:Copper
Quantity:10g/bag
Size: Hard wire:1.0mm
Bright Silk(soft):1.0mm
Matte Silk(soft):1.0mm
Square wire(soft):1.5mm
Notice:Due to the light and screen difference, the item’s color may be slightly different from the pictures.
Products Show









About Shipping Time
1. If your order is >$5, the logistics information can be tracked and the speed is faster. This tracking number is very useful for you, you can view it every time.
2. If your order is <$ 5, the logistics information can not be tracked (no tracking number), the speed is slow

Feedback
1.Work due to manual measurement, the above dimensions are for reference only.
2. If you have any questions about the product, please contact us in time, we will do our best to resolve your problem ASAP thank you.
3. Your feedback is really important to us. If you are satisfied with the purchase and our total service,please take a minute to leave us a positive feedback for us .

| Gewicht | 0,020 kg |
|---|---|
| Größe | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type of Wholesale | no |
| Pattern | Dyed |
| Yarn Type | Filament |
| Set Type | no |
| Feature | Elastic, Hard |
| Weight (g/ball) | 10G |
| Yarn Count | 1 |
| Use | Cross Stitch |
| Name | Hard Wire |
| Material: | Copper |
| Weight: | 10g/bag |

















