40x25cm Short Soft Plush Fabric Super For Sewing Dolls Diy Handmade Home Textile Cloth For Toys Flannel
€23,95 incl. MwSt
Mit dem Kauf bestätigst du, dass du unsere AGB, Widerrufsrecht, & Datenschutzerklärung zur Kenntnis genommen hast und akzeptierst.
Wir liefern deutschlandweit 🙂 Schweizer Kunden bestellen bitte über MeinEinkauf.
UNSER VERSPRECHEN BEI COSPLAYHERO
Riesige Auswahl an Cosplays & Kostümen verschiedener Hersteller & Marken :3
DAS BEKOMMST DU BEI UNS
Kostenfreier Versand, 14 Tage Rückgaberecht & Zahlung per PayPal, Kreditkarte, Klarna und mehr. Rechnung inkl. MwSt.
COSPLAY & WIG COMMISSIONS
Wir bieten handgefertigte Cosplay & Wig Commissions sowie 3D Druck an, schau dich bei uns im Shop um :)
Short Plush 45x25cm Plush Fabric Super Soft Plush Fabric For Sewing Dolls Diy Handmade Home Textile Cloth For Toys Flannel
CUSTOMERS DIY SHARING WITH 5 STARS FEEDBACKS!!











If you buy more than 6pcs Vinyl and order amount larger than 15usd, we will upgrade shipping method for free, like Aliexpress saver shipping, Aliexpress standard shipping, China post registered air mail or epacket, according to your shipping address, please notice, thank you.
Please contact us for any question before you leave a negtive feeback, we will solve all problems, which will definately satisfy you, thanks.

The picture is for reference only, the picture will have color difference, which is related to the brightness of the light.Thank you for your understanding.I try to do the best.





















| Gewicht | 0,150 kg |
|---|---|
| Größe | 30 × 3 × 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | 100% ES Fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Technics | Woven |
| Type | Brocade Fabric |
| Feature | Abrasion-Resistant |
| Style | plain |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | no |
| Width | 50 |
| Pattern | APPLIQUE |
| Knitted Type | Tricot |
| Product Type | Spandex Fabric |
| Set Type | no |
| Nonwoven Technics | Needle-Punched |
| Size | 50cm x160cm |
| Model | DIY Flannel Fabric |

















